Naujienų archyvas

2018-12-19. Kalėdinė šventė

Gruodžio 19 d. centre vyko Kalėdinė šventė. Smagu, kad į šventę atvyko nemažas lankytojų tėvų būrys, ištikimiausia centro draugė – Jolanta Gudeikytė (Raseinių Marcelijaus Martinaičio bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja). Šventei Kalėdinę nuotaiką suteikė lankytojų pasirodymai, tėvų muzikinis pasirodymas su nuostabia dirigente centro direktore Asta, na ir, aišku, Kalėdų seneliu…

2018-12-17. Raseinių parapijos Caritas Kalėdiniai sveikinimai

Gruodžio 17 d. mus aplankė Raseinių parapijos Caritas atstovės su savo vadove – Irena Mitaliene. Tariame, visos centro bendruomenės vardu, AČIŪ, kad nepamirštate mūsų ir aplankote kiekvienais metais.

2018-12-14. „Šalnos gūsis III“ Palangoje

Gruodžio 14 d. centro lankytojai dalyvavo Palangos miesto socialinių paslaugų centro organizuojamame renginyje „Šalnos gūsis III“.

2018-12-12. Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės apdovanojimai

Gruodžio 12 d. „Kempinski“ viešbutyje, Vilniuje vyko 16-oji Tarptautinė Kalėdų labdaros mugės apdovanojimų ceremonija, kurią organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija. Džiaugiamės labai labai, kad mūsų centro projektas pateko į 8-tuką geriausių projektų visoje Lietuvoje ir bus įgyvendinamas jau kitais metais.

2018-12-06. Sporto šventė

Raseinių specialiojoje mokykloje vyko “2018 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto“ baigiamasis – sportinis renginys. Įvairiose varžybose dalyvavo: Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro, Raseinių specialiosios mokyklos ir VšĮ Raseinių dienos centro „Vilties takas“ sportininkai. Sportines varžybas organizavo VšĮ Raseinių dienos centro „Vilties takas“ projekto vykdytoja Rima ir Raseinių specialiosios mokyklos kūno kultūros mokytojas Donatas.
Šventėje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Tamošaitis. Nuoširdžiai dėkojame ne tik už atvykimą, bet ir dalyvavimą sporto rungtyse. O koks Kalėdinis sporto renginys be Kalėdų Senelio? Dėkojame jam visų sporto dalyvių vardu už dovanas ir sveikai praleistą laiką kartu.

2018-12-04 Pasiruošimas Tarptautinei Kalėdų labdaros mugei

Tarptautinei Kalėdų labdaros mugei jau pasiruošta!!! Ilgą laiką centro lankytojai su užimtumo specialiste plušėjo kol kūrė, gamino šias visas Kalėdines grožybes. Pasigrožėkite ir jūs  🙂

2018-12-03. Šventė „Mes galime“ Šiluvoje

Gruodžio 3 d. centro lankytojai dalyvavo Šiluvos neįgaliųjų bendrijos ir Raseinių rajono kultūros centro organizuojamoje šventėje, skirtai Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti, „Mes galime“.

2018-11-22. Sporto užsiėmimai „Kalnų“ kvartalo bendruomenės parkelyje

Centro lankytojai kartu su 2018 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto vykdytoja Rima lankėsi „Kalnų“ kvartalo bendruomenės parkelyje. Lankytojai turėjo galimybę sportuoti ant naujų lauko treniruoklių, suptis supynėse. Bendruomenės pirmininkė Veronika Čirvinskienė pakvietė ir toliau bendradarbiauti. Ačiū pirmininkei.
2018 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektas finansuojamas iš Raseinių rajono savivaldybės lėšų.

2018-11-16. „Tolerancijos diena“

Lapkričio 16 dieną mūsų centre buvo paminėta Tarptautinė Tolerancijos diena. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – RAKTAS, kuris puikiai tinka atrakinti žmonių mintis, širdį, jausmus ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų.
Centro lankytojai šią dieną žiūrėjo filmukus apie toleranciją, draugystę, kūrė savo tolerancijos raktus. Lankytojai prisižadėjo būti ateityje tolerantiškais, ir kuo daugiau šilumos dovanoti vieni kitiems.

2018-11-14. Seminaras „pagalbos teikimas staigios mirties atveju“

Lapkričio 13-14 dienomis, centro darbuotojai dalyvavo KRIZIŲ TYRIMO CENTRO organizuojamame kvalifikacijos tobulinimo seminare „Pagalbos teikimas staigios mirties ištiktam žmogui“.

2018-11-08. Mus aplankė SIŽGB „Kretingos viltis“…

Lapkričio 8 dieną centre lankėsi Kretingos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos nariai. Džiaugėmės sulaukę tokio būrio senai matytų draugų. Prie šiltos arbatos puodelio dalinomės kasdieniais rūpesčiais, džiaugsmais, pasiekimais.

2018-11-06. Keičiasi centro viešosios erdvės…

Neįgalieji gali dalyko išmokyti kitus žmones. Padėti jiems naujai pažvelgti į gyvenimą, džiaugtis paprastais dalykais. O aplinkiniai gali padėti neįgaliesiems…
Norime nuoširdžiai padėkoti Raseinių miesto seniūnui Artūrui Milašauskui labai prisidėjusiam prie aplinkos pritaikymo neįgaliesiems mūsų centre. Darbininkui Gintarui, dirbančiam pagal viešųjų darbų programą, už kardinaliai pakeistas centro viešąsias erdves…
Tai padės mums nugalėti baimes ir pagerins gyvenimo kokybę. Ačiū.

2018-11-06. Apsilankymas bibliotekoje.

Šiandien grupelė centro lankytojų vyko į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką, stebėjo tiesioginę transliaciją internetu apie laisvalaikio praleidimo būdus. Vaikų literatūros žaidimų kambaryje vedėja Jolanta supažindino su metų knygos rinkimais. Lankytojai apžiūrėjo parodą „Ypatingas grožis“.

2018-10-25. Respublikinis teatrų renginys „Ir aš galiu“

2018 m. spalio 25 dieną, Tauragės kultūros centre vyko respublikinis neįgaliųjų renginys „Ir aš galiu“. Šį nuostabų renginį, trečius metus iš eilės, organizavo Adakavo socialinių paslaugų namai. Šiemet į renginį atvyko 18 kolektyvų iš visos Lietuvos. Ačiū organizatoriams už šiltą priėmimą, kolektyvams už gražius pasirodymus. Asmeniškai dėkojame pavaduotojai Astai, kad mūsų neužmiršta…

Raseinių rajono savivaldybės sveikatos biuro paskaita

VšĮ Raseinių dienos centre „Vilties takas“ lankėsi Raseinių rajono savivaldybės sveikatos biuro darbuotojos, kurios lankytojus supažindino su pagrindiniais pirmos pagalbos teikimo principais. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto veiklos metu lankytojai sužinojo pradinį suaugusio žmogaus gaivinimą, užspringimo požymius ir pagalbos principus bei pirmąją pagalbą užspringusiajam.

„Vandens pramogos“

Nuotrauka iš 2018 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto veiklos „Vandens pramogos.“

Tarptautiniame neįgaliųjų teatrų festivalyje

Rugsėjo 10-14 dienomis mūsų centro lankytojai dalyvavo Tarptautiniame neįgaliųjų teatrų festivalyje Tczew’o mieste Lenkijoje.

Paroda  „Jau…“

Rugpjūčio 28-ąją Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos  salėje vyko VšĮ Raseinių dienos centro „Vilties takas“ lankytojų darbų parodos „Jau…“ atidarymas. Parodą šiltai pristatė centro direktorė Asta Stanaitienė ir užimtumo specialistė Donvina Dambrauskaitė.

Po atidarymo terapinio pobūdžio užsiėmimą neįgaliesiems vedė dailininkė ir dailės terapeutė Laima Giedraitienė.

Parodą aplankė Raseinių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir socialinių reikalų departamento socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė Genovaitė Kveselienė.

Dėkojame Ramūnui už tikslingą paramą dailės priemonių įsigijimui.

Šventinę dieną užbaigėme saldžiu pyragu, kurį mums padovanojo Rūta. Už saldžią dovaną tariame nuoširdų ačiū.

Projektas finansuotas iš 2018 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto lėšų.

Projektas „Kompleksinės paslaugos šeimai“

2018-06-18-22 d.d. VšĮ Raseinių dienos centro „Vilties takas“ lankytojai ir jų tėvai dalyvavo „Kompleksinės paslaugos šeimai“ projekte. Projektą vykdo SIŽGB „Raseinių viltis.“
Projekto dalyviai ne tik atostogavo Šventojoje, bet ir vykdė įvairias veiklas. Visi drauge su socialine darbuotoja Monika Jakiūnaite lipdė iš modelino, rinko darbeliams gamtinę medžiagą, ruošė maistą, sportavo ir kt.
Projekto tikslas- skatinti šeimas įgyti naujų gyvenimui naudingų įgūdžių, mažinti netolerantiškumą skirtą neįgaliems asmenims.

Sporto užsiėmimai

Nuotrauka iš 2018 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto „Sporto užsiėmimai“ veiklos.

„Kompleksinės paslaugos šeimai“ projektas

Centro bendruomenė dalyvauja vykdomame „Kompleksinės paslaugos šeimai“ projekte. Šeimos klubo nariai, centro lankytojai ir darbuotojai piešė ant puodelių.

Šeimos šventė

Šeima– tai miniatiūrinė visuomenė, nuo kurios vientisumo priklauso visos didelės visuomenės saugumas. ( Friedrich Adler)
2018-05-15 centre vyko Šeimos šventė.

„Judėk, krutėk ir draugui padėk“.​

Balandžio 19 d. dienos centro „Vilties takas“ komanda „Dizaineriai“ dalyvavo Raseinių specialiosios mokyklos organizuojamame technologijų ir meno projekte „Judėk, krutėk ir draugui padėk“.

Svečiuose Andrius Tapinas

Artėjant Europos egzaminui gegužės 9-ąją dieną,  net 17 įdomių asmenybių svečiuosis mokyklose ir organizacijose, kur praves Europos pamoką būsimiems egzamino dalyviams.

Svečio apsilankymą galėjo laimėti visos organizacijos, iki balandžio 9 d. užsiregistravusios organizuoti Europos egzaminą bei dalyvauti konkurse ,,Pasiruošk Europos egzaminui su žinomu žmogumi“.

Norą laimėti Europos pamoką su svečiu išreiškė net 113 dalyvių. Svečiai pagal motyvaciją ir savo galimybes pasirinko priimti šių mokyklų ir organizacijų kvietimus atvykti:

Andrius Tapinas – Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, VšĮ Raseinių dienos centras ,,Vilties takas“, Vilniaus Žirmūnų gimnazija.

Viešosios įstaigos Raseinių dienos centras ,,Vilties takas“ lankytojai balandžio17 d.  sulaukė ypatingo svečio: žurnalisto, laidų vedėjo, vertėjo, visuomenininko, ,,Laisvės“ televizijos įkūrėjo, rašytojo Andriaus Tapino. Susitikimo metu nestigo geros nuotaikos, diskusijų.  Lankytojų tėvus  ir dienos centro darbuotojus domino Europos sąjungos, Lietuvos  politiniai įvykiai, žurnalisto   įžvalgos vienu, ar kitu klausimu, neįgaliųjų gyvenimo aktualijos. Lankytojai   klausinėjo  žemiškomis temomis: televizijos žaidimų užkulisiai, naujos knygos leidyba ir pan. Vėliau  pokalbis tęsėsi prie arbatos puodelio, gal ir sunkiau paklausti, pakalbinti žurnalistą sekėsi ne kiekvienam, tačiau visų akys spindėjo susidomėjimu, džiaugsmu…

Centro bendruomenė dėkinga savanorei Vakarei, kuri niekam nežinant užpildė anketą.  Jos dėka įvyko šis susitikimas su žurnalistu Andriumi Tapinu.

TEATRO DIENA 2018

2018-03-27 VšĮ Raseinių dienos centro „Vilties takas“ lankytojai ir darbuotojai dalyvavo Kretingos dienos veiklos centro organizuojamame Tarptautinės teatro dienos paminėjime „TEATRO DIENA 2018“.

2018 m Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektas

2018 m Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektas jau vykdomas.

„Metų knygos 2017“ rinkimai

Sausio 15 dieną VšĮ Raseinių dienos centras „Vilties takas“ įsijungė į „Metų knygos 2017“ rinkimų akciją. Renkamas knygas, jų autorius, knygų iliustraciją pristatė Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. Šias 5 knygas perskaitysime, aptarsime ir už labiausiai patikusią knygą balsuosime interneto svetainėje www.metuknygosrinkimai.lt.

Sausio 13- ji

Šiemet minime 27-ąsias 1991 m. sausio 13-osios įvykių metines, kai žmonės kovojo už Lietuvos laisvę. VšĮ dienos centras „Vilties takas“ taip pat prisijungė prie visuotinės pilietinės iniciatyvos ir 8 val. ryto centro languose sužibo žvakutės.

Informacija atnaujinta 2018-12-20

Šriftas
Kontrastingumas